loading Yükleniyor...

Dünya Devi Dijital Bulut Dönüşüm Şirketi 'OSF Global Services' İzmir'de Büyüyecek

OSF Global Services, B2B ve B2C sektörlerindeki firmalara ve gelişmekte olan işletmelere danışmanlık, aplikasyon geliştirme ve uygulama hizmetleri sunan lider bulut dönüşüm uzmanı ve küresel ticaret çözümleri şirketidir. Bir bulut teknolojisi danışmanı ve teknoloji entegratörü olan OSF Global Services, özelleştirilmiş teknolojiler geliştirir ve bunları çekirdek teknoloji uygulamalarıyla birleştirir. Şirket, bulut ve mobil uygulama geliştirmede, işletmelere CRM çözümleri sunmada, e-ticaret platformları ve entegre içerik yönetim çözümleri (CMS) alanlarında hizmet vermektedir.

Müşteri 360 kategorisinde 2019 İş Ortağı Yenilik Ödülü, 2018 Salesforce Perakende Satış'ta Öncülük ödülü ve Salesforce Perakende Satışta 2016 İş Ortağı Yenilik Ödülü kazananı OSF Commerce bir OSF Global markası olarak yeni gelişen ve öncü markalar ile mağazalara teknoloji, danışmanlık, uygulama ve online mağaza yönetimi hizmetleri sunmaktadır.

Şirketin dinamik yaklaşımı küresel büyümeyi hızla ölçeklendirerek şirketlerin müşteri deneyimini geliştirmesine katkı sağlar. Sürmekte olan 120'den fazla projesi ve sekiz senelik küresel açılımlar ile OSF Commerce kanallar, cihazlar ve yerler arasında entegre ticaret çözümleri sunar. OSF HSBC ve DBC ile ortaktır ve yatırımcıları arasında Salesforce Ventures ve Delta-v Capital yer almaktadır. 2019 yılının başında şirketin çalışan sayısı 1000'e ulaşmıştır. Merkezi Québec, Kanada’dadır ve ayrıca ABD, İngiltere, Fransa, Almanya, Brezilya, İspanya, Romanya, Ukrayna, Kolombiya Japonya’da da ofisleri bulunmaktadır.

Bu yıl şirket İzmir, Türkiye'de yeni ofisini kurdu. Yıl sonuna kadar İzmir ekibi büyüyecek ve 100 çalışan sayısına ulaşacak.